OSLAVTE S NÁMI NOVOU SPOLUPRÁCI S POŘADEM ČT  |  S kódem "CYKLOTOULKY" získáte slevu -10% na celý nákup!

O Nás

Veehled je česko-slovenskou inovativní značkou, kde se svět sportu potýká s jedinečným stylem a vzniká tak unikátní brand – naše produkty vás nejen podpoří, ale zároveň zpestří váš outfit!

V srdci naší značky bije vášnivá láska ke sportu a dobrodružstvím. Její zakladatelé se celoživotně věnují sportovním aktivitám, což vedlo ke vzniku tohoto unikátního nápadu.

Název veehled vznikl z myšlenky jednoslovně pojmenovat unikátní benefit, který naše produkty poskytují. Tímto unikátním benefitem je ostrý, plnohodnotný a ničím nerušený výhled, který je naší prioritou číslo jedna. Nabízíme vám vstupenku do životního stylu, kde se vaše brýle stanou nedílnou součástí vašeho dobrodružství.

Jelikož sami víme, že i malý doplněk dokáže pěkně oživit sportovní outfit, nabízíme vám možnost vytvořit si individuální model brýlí, který vám padne jako ulitý. K brýlím si můžete dokoupit náhradní zorník dle vlastního vkusu a potřeb.

Máme v nabídce stylové zrcadlové zorníky, ale také polarizační zorníky, které zmírňují odlesky a mají zároveň chromatické vlastnosti, což v překladu znamená, že dokážou mírně zvýraznit barvy. Vy si tak můžete užít prvotřídní rozhled, ať jste kdekoli – na horách, v přírodě, v autě či na pláži! 

Máme v tom jasno: naším cílem je nabízet sportovcům to nejlepší, co dokážeme. Produkty si sami navrhujeme a testujeme v různých povětrnostních a zátěžových podmínkách.

Nesmírně nás těší, když sdílíte naše produkty s hashtagem #veehled nebo #mujveehled, díky kterým se šíří naše pověst a kvalita. Pokud nad koupí našich produktů teprve uvažujete, povzbuzujeme vás, abyste jim dali šanci. Vyzkoušejte, jaké to je, když se kvalita setká s jedinečným designem. Vyberte si brýle, které vám udělají největší radost a dejte nám vědět, jak se vám líbí! Všem vám jsme vděční za vaši angažovanost. 

Připojte se k naší komunitě a buďte součástí naší dobrodružné cesty, která nás spojuje v lásce ke sportu a přírodě…

Vaše vize, vaše cesta, váš @veehled