OSLAVTE S NÁMI NOVOU SPOLUPRÁCI S POŘADEM ČT  |  S kódem "CYKLOTOULKY" získáte slevu -10% na celý nákup!

Předsmluvní informace

Předsmluvní informace společnosti Veehled Eyewear s.r.o.

Ve smyslu ustanovení § 1820 zákona č. 89/2012, sb., občanský zákoník, v platném znění (dále jen „OZ“)

Společnost Veehled Eyewear s.r.o.

se sídlem Varšavská 715/36, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha, IČO: 19835884,

adresa provozovny / korespondenční adresa:

telefon +420 792 246 105,

email: info@veehled.cz,

datová schránka: kwdhqi8,

(dále jen „prodávající“),

tímto poskytuje v souladu s ustanovením § 1820 OZ zákazníkovi před uzavřením smlouvy následující informace:

 

  • údaje o existenci práv z vadného plnění, případně také o záruce za jakost, poprodejním servisu a jejich podmínkách naleznete v sekci Reklamační řád na webu „veehled.cz.
  • Spotřebitel má právo, podle § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 OZ, odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od doručení zboží. Tato lhůta se prodlužuje v situaci, kdy nákup zahrnuje více typů zboží nebo více dílčích dodávek, od okamžiku převzetí poslední z nich. Oznámení o odstoupení od smlouvy musí být odesláno prodávajícímu do konce této lhůty. Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy je dostupný na webových stránkách prodávajícího v spodní částí – patičky webu – Formulář pro odstoupení od smlouvy.
  • V případě odstoupení od smlouvy je spotřebitel povinen uhradit náklady spojené s dopravou vraceného zboží zpět prodávajícímu, a to včetně situací, kdy bylo zboží zakoupeno na dálku a nemůže být vráceno běžnou poštovní službou z důvodu jeho specifické povahy. Zboží je třeba odeslat zpět prodávajícímu nejpozději do 14 dnů od odeslání oznámení o odstoupení od smlouvy. Informace o existenci, způsobu a podmínkách mimosoudního vyřizování stížností spotřebitelů včetně údaje, zda se lze obrátit se stížností na orgán dohledu nebo státního dozoru, v případě vzniku sporu z kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím spotřebitelem, je kupující spotřebitel v souladu se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů u určeného oránu, kterým je v daném případě Česká obchodní inspekce, web: https://adr.coi.cz/cs ; email: adr@coi.cz.

 

Tyto předsmluvní informace jsou platné od 01. 01. 2024.